Defender Game Master Wireless 64257

bezdrátové
Typ baterie
AAA
Vibrace

Bezdrátový gamepad Defender Game Master Wireless s účinnou vzdálenosti až 10metrů bude vaším partnerem pro pohodlné a bezdrátové hraní her. Gamepad Defender je nabíjen čtyřmi AAA bateriemi. Je pohodlný pro dlouhodobější držení v ruce.

Specifikace:
Podporované platformy: PC
Typ připojení: Bezdrátové připojení (rádio)
Provozní frekvence: 2.4 GHz Rozsah: Až 10 metrů
Typ snímače: Odporový Počet os polohování: 4
Počet tlačítek: 10 funkcí + 2 analogové páky + analogový D-pad
Funkce úspory energie: Ano
Režim vibrační zpětná vazba: Ano
Kompatibilní s OS: Windows 2000/XP/Vista/7
Hmotnost: 198/260 g
Napájení: 4 AAA baterie
Obsah Balení: Gamepad Defender Game Master Wireless, CD s ovladači, přijímač signálu (přijímač), návod

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• dobry

dorby

• Bezdrátové
    • vypnutí vybrací

Obyčejný fungující gamepad pro nenáročné hráče stačí, hlavě pro ty kteří si potrpí na pohodlí a mají třeba ntb pomocí hdmi zapojený na tv a nechtějí být omezený kabelem přesně jako já. Z počátku jsem se lekl když jsem uviděl ruský výrobek ale po odzkoušení jsem byl v klidu že vše funguje a dokonce alza k tomu i připravila krátký český návod. Takže za málo peněz dost muziky a to se vyplatí. Dosah bezdrátového přijímače je dostačující i přes dvě místnosti tudíž cca 10m jak uvádějí.

• Nefunguje
    • Je k ničemu
    • Vhozený peníze
    • Nekupujte nikdo!!!

Vůbec se nechce připojit k PC

• , zakoupeno v Alza.cz

• kvalita
    • bezdrátový
    • AAA baterie místo zabudované

Velmi dobrý poměr cena/kvalita

• Slušné zpracování
    • Zprovozní se rychle
    • 4x AAA baterie
    • Signál se snadno přeruší třeba i nohou.
    • POUZE 8 směrné analogy!

Na první pohled vypadá slušně a dá se rychle zapojit a zprovoznit a do skutečného hraní člověk nenajde jedinou mouchu.
    Problém nastává ale v okamžiku, kdy si uvědomíte, že analagové páčky fungují jako WASD. Prostě umí jenom 8 směrů a od toho tam sakra nejsou, od toho jsou tam jiná tlačítka.
    Kvůli tomuto problému jsou nepoužitelné pro cokoli novějšího (Dark Souls, Saints Row, GTA, Awesomenauts ...) a nikde se tento údaj neudává.
    Vřele nedoporučuji a naopak doporučuji připlatit si těch pár set za nějaký Dual Shock, který nemá se skoro žádným programem problémy.

• žádný kabel
    • dobíjecí baterie AAA (nechtěl jsem vestavěnou baterii )
    • dosah ok (3-4m od tv v pohodě)
    • cena je více než dobrá
    • nerozchodil jsem vibrace(ale to ani u předešlého drátového ) nejspíš to bude kompatibilitou není to vyloženě zápor
    • pokud někomu jde klidně mi napište jak to nastavit
    • během hraní cca 2 x za hodinu mírný lag nic tragického

viz pro a proti