Gembird JPD-UDV-01

Popis : GEMBIRD Joy Gamepad JPD-UDV-01 je duální vybrační gamepad určený pro opravdové hráče. - ergonomický design pro hodiny pohodlného hraní - silná zpětná vazba pro...
Garantovaný nákup z JIRNO - STORE & SERVIS

Skladem • Více variant99 Kč95 % • 1 727 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 590 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 578 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč91 % • 197 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 13 055 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč96 % • 8 756 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 786 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 869 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 403 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma66 % • 7 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 1 642 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 39 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 9 477 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 61 328 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta130 Kč100 % • 291 recenzíDalší informace

VŠE OK.

• , zakoupeno v alemat.cz

Virobek ok

• , zakoupeno v TonerPartner

Jedno tlačítko je nefunkční ale co chtít za 90 kč. že?

Platforma
PC
Počet tlačítek
Propojení
kabelové
Vibrace

Popis :

• ergonomický design pro hodiny pohodlného hraní
  • silná zpětná vazba pro realistický zážitek

Funkce :

Manuál

CD s ovladačem

Požadavky na systém :

Windows Windows 7/8/10 a volný USB port

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• levný
    • nekvalitní zpracování - zničil se za hodinu hraní
    • nefunguje s hrami bez speciálního programu
    • slabé vibrace, pokud vůbec jdou
    • analogové tlačítka R1 a L1 jsou digitální - snaha ušetřit

Windows 11 mi sice gamepad našel a systém ukazoval, že funguje, ale hry jej nedetekovaly (zkoušel jsem všechny možnosti i pomocí Steamu). Při použití aplikace Xoutput sice fungoval, ale přijdete o vibrace. Driver je dodávaný na CD, mechaniku už nevedu, takže jsem stahoval z internetu. Tento driver je divný, kromě gamepadu vám ze zařízení udělá i klávesnici a myš kombinovanou ještě s gamepadem a k detekci gamepadu hrami to nepomohlo.
    Gamepad jsem rozebral a zjistil, že uchycení vibračních motorů je velmi špatné - motor se může uvolnit a putovat po ovladadači, nebo se natočí a nepojede. Tlačítka R1 a L1 mají být analogové - tedy mají detekovat sílu stisku, ty jsou nahrazeny digitálním, tzn. že ukazují jen 2 stavy - vypnuto/zapnuto namísto postupné škály. Uchycení desky detekující stisky tlačítek (R,Lx1,2) jsou zasunuty v tenkých malých plastových vodících lištách, takže jsou odsouzeny k nízné životnosti - za chvíli je promáčknete.
    Protože se mi zničil za hodinu hraní, tak nemohu doporučit. Doporučuji si připlatit, ušetříte si nervy i čas reklamacemi. Nestojí to za to, letěl do koše.

• , zakoupeno v planeo.cz

VŠE OK.

• , zakoupeno v alemat.cz

Virobek ok

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v TonerPartner

Jedno tlačítko je nefunkční ale co chtít za 90 kč. že?

• , zakoupeno v suntech.cz

Nefunguje na novější hry ve Win 10

• , zakoupeno v suntech.cz

• funkčnost
    • funkční s linuxem - debian 11

koupil jsem, protože jsem potřeboval elektroniku do svého my-made ovladače, funguje dobře, jen plošňák je tvrzený papír s hliníkovou vrstvou, musí se pájet s pájecí pastou na hliník.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nefunguje na pc.

• cena/výkon
    • Jeden s dvoch kúpených gamepadov je vadný, potreboval aj iný driver (mal inú identifikáciu VID aj PID), slabšie vibrácie, výmenené osi na pravom joysticku,...). Ináč vyzerá úplne rovnako a mal aj rovnaké balenie a označenie "JPD-UDV-01".

• Dlouhý kabel
    • Dobře se drží
    • Funguje dobře
    • Cena/Výkon

Měl jsem možnost to asi dva týdny vyzkoušet a jsem spokojen, za tu cenu fakt dobrý gamepad. Vypadá že je celkem kvalitní, dobře se mi drží, kabel je dlouhý, a vibrace jsem nemohl vyzkoušet protože jsem nehrál na to podporované hry. Za mě dobrý gamepad za nízkou cenu.

• - pro děcka dobré na pár her
    • - toto by mělo zmizet z obchodů protože to smrdí typickým čínským smradem po plastu, je to až extrémní
    • - prodejci to vědí, ale je jim to asi jedno, že to pak lidi dýchají
    • - nechal bych ty prodávající v uzavřené místnosti s takovým gamepadem den a přístě by už nic takového do kšeftu nevzali

- nebrat smradlavý šmejd
    - po 2 měsících se navíc přežvýkne kabel klasicky v místě vstupu do gamepadu