Recenze Natec Genesis P33

Ověřený zákazník Premio počítače

johny

Přidáno: 24. července 2014

Zakoupeno v Premio počítače

• je to dobry vyrobek a levny

vybral jsem ho proto ze se mi nezdal jako sunt ale dobry produkt a mam z toho obchodu i wifi router a je funkcni a ma velky dosah a jen za 700kc coz je dobra cena a ten gamepad jsem si vybral do pocitace na hry doporucil bych ho ostatnim a fajn styl a obssluha prodavacu je v tom obchode super a prisel hned do prodejny za 1 den tak dora doba a rikali ze v 1 hodinu tam bude dorucen a byl o 2 hodiny a neco driv takze jsem nemusel zbytecne cekat a jeste mu tam super sviti ledka v tom ovladaci je vhodny pro zkusene uzivatele co hrajou na tych ovladacich co maji playstation a uz dele maji ten ovladac ale nejen pro zkusene je to i pro normalni lidi co se s tim teprve seznami jde jen o zvyku a ten zvyk je jak dlouho na tom hrajete ja jsem si zvykl za 2 dni a bylo to hned doporucil bych ho koho bavi hry a takove blbostky me to bavi hodne ty blbostky a hry na pc playstationu xboxu nintendu psp a tak dale a jede mi ten ovladac na mobilu a tabletu na hry takze super

KUPTE SI HO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Defender Omega

Defender Omega