Recenze Razer Raiju

Ověřené recenze Razer Raiju

nettopyr

Přidáno: 6. července 2018

Zakoupeno v K24.cz

Takže abych se moc nevymykal českým tradicím .
Ovladač vám přijde nádherně zabalený. Hezká barva, dlouhý připojovací kabel. Má hodně ovládacích prvků. A ty důležité věci si nechám pro sebe !!!!? Nebo tak nějak jste zvyklí češi, žejo !!! No takže se asi vymykat začnu, protože na tohle Vám vlastní, opravdu nemám žaludek ! Takže nemám moc velké pazoury a drží se naprosto skvěle a skvěle padne do ruky ! Když porovnám s XBOX One je to nebe a dudy ve prospěch Razeru (Dle mého). Jasně cena je taky někde jinde ! Všechny ovládací prvky (včetně spodních) jsou přesně tam, kde by je hráč chtěl mít , t.z. při rozložení prstů NEMUSÍTE (při troše cviku) měnit jejich polohu ! Mini joystiky jdou krásně zlehka a jsou přesné ! Tlačítka jsou mikrospínače, ale to píšou myslím v každém obchodě.
Čtyř polohový kříž jde trošku víc ztuha, ale není to problém a přívodní kabel je taky tužší, ale to mi taky nevadí. Používám ho na FIFU a vadilo mi, že u ostatních trošku lepších gamepadů jsou z čela ovladače dva spodní jakoby plyn u auta a brzda nebo spojka a nejsou to obyč spínací tlačítka. Tady u Razeru si to můžete přepnout, buď analogové páčky a nebo tlačítka ! ale to jde objevit na YouTube . Napsal jsem myslím vše a nic Důležitého jsem si nenechal pro sebe, abych usnadnil nákup i ostatním. Tak takhle bych si to nějak představoval , až i já budu shánět info na něco !! Děkuji za pozornost.

Přidáno: 8. června 2018

, nevhodný dárek

Petju

Přidáno: 16. prosince 2017

Zakoupeno v K24.cz

• Mikrospinace, ergonomie, material, odezva, chod trigeru, mapovani tlacitek. Je to nejlepsi ovladac, ktery lze k PS4 mit.

Snad jen kabel, ale jen diky kabelu muze byt tak rychly. Kabel je navic dost dlouhy a kvalitni + se clovek nemusi starat o stav baterie jako v DS4.

Hans

Přidáno: 22. listopadu 2017

Zakoupeno v K24.cz

Ovladač hodnotím kladně jelikož má velice dobře řešené rozložení tlačítek. Hlavně horní část ovladače R1 + R2 , L1 + L2. Jsou velice blízko a míření a házení granátů v FPS titulech je jedna radost.