Speed-Link Strike NX PC SL-650100-BK

Počet tlačítek: 12 Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové) Provedení: bezdrátové Reflexní vibrace: ANO Platforma: Počítač Připojení sluchátek: NE Druh příslušenství: Neoriginální...
Garantovaný nákup z Eberry.cz

Typ baterie
vestavěná
Vibrace

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

Osobně jsem čekal že bude větší,když to má být imitace ovladače Xbox,ale zvyknul jsem si.
    Funguje jak má,jediná výtka by se mohla týkat zadních tlačítek,jsou z tvrdého plastu a mají poměrně ostré hrany.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobře se ovládá

Koupil jsem si ho, pro specializaci ke hře Fifa a svůj účel splňuje.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Šlape jak má...
    • Někdy se mi zdá, že má malej dosah...

Hodí se pro hraní z gauče bez nutnosti kabelu, ale někdy se mi zdá, že se signál po nějaký době vytrácí, zatím nevím co to je, jestli nějaká interference s frekvencí wifi nebo tak něco... Jinak hraje se na něm suprově, design je skvělý a určitě doporučuju jeho koupi :)

Platforma
Typ baterie
vestavěná
Vibrace

• Počet tlačítek: 12
  • Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové)
  • Provedení: bezdrátové
  • Reflexní vibrace: ANO
  • Platforma: Počítač
  • Připojení sluchátek: NE
  • Druh příslušenství: Neoriginální příslušenství
  • Typ příslušenství: Gamepad
  • Barva: černá
  • Kompatibilní s mobilním telefonem: NE

Bezdrátový gamepad STRIKE NX podporuje prakticky všechny počítačové hry, staré nebo nové, a umožňuje stisknutím tlačítka přepínat mezi dvěma řídicími technologiemi - XInput a DirectInput. Funkce vibrací dále zesiluje váš herní zážitek, takže se ocitnete přímo v srdci akce. Navíc díky své integrované lithium-iontové baterii nabízí STRIKE NX až osm hodin hraní her.

Technické specifikace:

• EAN: 4027301824780
  • Záruční doba: 24 měsíců

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v APOLLOs.cz

• -funguje ve vsech hrach na pc
    • -umí x-input i d-input
    • -v zarizeni ovladacich je jako xbox controler
    • -na fifu a zavodni hry na pc top!!!
    • -vibrace
    • -bez nejake nastavovani kalibrace
    • -je relativne tichy pri mackani,neklape jak psaci stroj:-)
    • -analogy a tringly funguji podle stisku pohybu sily
    • -funguje hned pri zapojeni bez stahovani cehokoli
    • -konecne delaji na pc gamepad s funkci x-input i d-input, aby natom slapalo vse, ostatni joy jsou k nicemu protoze si musite stahnout emulator xbox a stejne ta kalibrace blbne ve hrach
    • -bal jsem se znacky Speed-link, ale tenhle prekvapil.
    • -recenze
    • -je to o zvyku drzeni gamepadu, neni to jako u ps3 joy.to je proste nej. ale da se zvyknout rychle.

duvod koupe tohodle Speed-Link Strike NX na PC byl pro fifu 15 a slape top!i zavodni hry jsou ok podle me je joystick delany jakykoliv na sportovni ci zavodni hry a ne na srilecky nato je mys a klavesnice nej...ale urcite to s joystikem pujde taky dobre,rozhodne doporucuji .

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Dobře se ovládá

Koupil jsem si ho, pro specializaci ke hře Fifa a svůj účel splňuje.

• Design
    • Velice křehký
    • Konstrukce triggerů
    • Plasty o sebe vržou
    • Gamepad na týden....

Nejhorší gamepad, jaký si můžete zakoupit. Už 2x reklamovaný kvůli ulomenému zadímu triggeru. Při hraní fify zůstal trigger v ruce. Už bych si rozhodně nekoupil gamepad od této značky. O kvalitě se v tomto případě nedá mluvit

• krásný a jednoduchý design
    • dobře se drží
    • kompatibilita s hrami
    • konstrukce triggerů

Na první pohled je to velice pěkný gamepad, který padne dobře do ruky. Má relativně dlouhý kabel, je za dobrou cenu a neměl jsem problém v žádné hře, kterou jsem spustil - gamepad byl rozpoznán hned. Bohužel bych tento gamepad nedoporučil nikomu. Má totiž jednu obrovskou vadu na kráse - kvalitativní řešení triggerů. Ani ne po týdnu hraní (ne nějakého náročného, Mortal Kombat, FIFA) se pravý trigger začal odlamovat. Drží totiž na jedné pacičce z každé strany triggeru a má v průměru tak max. 1 mm. Pořídil jsem si tyto gamepady dva. Zprvu jsem si říkal, že se jedná pouze o vadný kus a tak jsem dal šanci i tomu druhému. A objevil se stejný problém. Věřím, že pokud budete mít hru, kde není třeba používat trigger, gamepad si užijete. Jinak je nepoužitelný.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Šlape jak má...
    • Někdy se mi zdá, že má malej dosah...