Recenze Thrustmaster GPX 360

Ověřené recenze Thrustmaster GPX 360

romicx

Přidáno: 3. června 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• zapojíš a na většině her jede.
  • drát rychlá reakce
  • drát můžeš si o něj rozbít hubu

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Jiří

Přidáno: 29. května 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Splnil mé očekávání

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Přidáno: 29. dubna 2016

Zakoupeno v ExaSoft.cz

Byl to dárek pro syna a ten je spokojený.

Honzas4400

Přidáno: 15. dubna 2016

• skvěle se drží
  • s analogovými páčkami nemám problém a všechno drží pohromadě
  • dlouhý kabel
  • je bytelný
  • funguje jako nejdražší švýcarské hodinky
  • levé a pravé zadní tlačítka jsou trochu hlasitější, ale je to spíše o zvyku
  • největší problém mám osobně s d-padem (vlevo od pravé analagové páčky). Hraji například Dark Souls a chci si změnit předmět, takže zmáčknu např. d-padem směrem dolu a občas mi to změní i předmět, který je na levé straně (kde je např. štít), takže to mnohdy vyústí v mojí smrt, protože nevím, že už nedržím štít.

Moc gamepadů jsem neměl, a to hlavně z toho důvodu, že jsem se bál xboxového layoutu (jedna z analogových páček vlevo nahoře, nikoliv přímo vedle sebe jako v případě ovladače na PlayStation) a že mi nebude vyhovovat. Při hraní s gamepadem s layoutem PS jsem měl vždycky problémy ovládat obě analogové páčky - prostě mi to nešlo. Nakonec jsem zatnul pěst, koupil tenhle ovladač (za mě nejhezčí, nejlevnější a údajně velmi kvalitní), používám ho už 10 dní (v době psaní recenze) každý den několik hodin v kuse a osobně nachází problém akorát v d-padu popsaný nahoře, ale to se dá přežít. Za tuhle cenu? Myslím, že kvalitnější gamepad nenajdete. Funguje skvěle. Píchnete do PC nebo Xboxu a hrajete.

Přidáno: 24. ledna 2015

• Kabel
  • Lepší citlivost
  • Je trošku hubenější takže se drží trošku jinak
  • zadní trigery možná trošku víc pruží

V podstatě nejlevnější varianta co se našla ale zase rozdíl je spíše v té velikosti ovladače narozdíl od originálu.Tenhle se mi drží spíše jako PSkovej ale svojí funkci plní velice dobře

Ověřený zákazník EURONICS

Přidáno: 10. ledna 2015

Zakoupeno v EURONICS

• funguje přesně, tak jak má

Doporučuji - nezklame

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz