Thrustmaster Score-A 2960762

Proměňte váš mobilní telefon nebo tablet v herní konzoli s novým bezdrátovým gamepadem Thrustmaster Score-A. Ovladač se připojuje pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní a...
1 079 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 232 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 2 769 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 866 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace

černé

• , zakoupeno v Electro World

• Kvalita za dobrou cenu
  • , zakoupeno v Mironet.cz

• Rychlá odezva, snadné nastavení, bluetooth rozhraní. Přiloženy alkalické baterie.
    • Nefunkční pro některé hry z Google Play (používám na Android MMC připojeném k TV), musí se vypínat.

Ušetřil mi dobrých 10.000 Kč za herní konzoli, kterou jsem kdysi dětem ve slabé chvilce přislíbil. Děcka spokojené - mají youtube na TV, mají spoustu her ZDARMA - v kombinaci s Xtreamer Wonder zde zakoupenou mají vysněnou konzoli :-) A já "kladné body" za dodržení slibu.
    Možná má na můj vkus malé rozměry, ale jak jsem zmiňoval, má super odezvu a znásobil hodnotu multimediáního centra s androidem (Xtreamer Wonder). I já, nehráč, jsem se nechal unést a "zapařil" jsem...

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Tento gamepad byl Vánočním dárkem pro dvanáctiletého příbuzného a ten je s ním velmi spokojen.Prý jej po vybalení okamžitě připojil k tabletu a "pařil" hry kromě spánku de facto tři dny v kuse :-) Co vím,používá jej denně a ani ted',téměř tři týdny po Vánocích se toho moc nezměnilo kromě toho,že mu herní orgie "přerušuje" škola :-)
    • Liboval si,že se mu takto některé hry hrají mnohem lépe,že prý je to takto opravdu skvělý zážitek.Konkrétně si vybavuji hru World of Tanks,ta se mu dle jeho slov s tímto gamepadem hraje luxusně.
    • Některé hry prý s gamepadem nejdou ovládat,nejsou kompatibilní.
    • Některá tlačítka prý v určitých hrách občas reagují jinak,než v hrách jiných.

Celkově vzato je z tento hoch z gamepadu nadšen a když vidím,jakou z něj má radost,koupě rozhodně nelituji.Poměr cena/kvalita je velmi dobrý,možná výborný.
    Gamepad prý sice má drobné mouchy,nicméně pozitiva jednozněčně převažují.
    Jelikož sám hry nehraji,nemohu objektivně posoudit,je-li tento gamepad vhodný i pro dospělé nebo je spíše pro děti a mládež.

Platforma
Reproduktor
Haptická odezva
Barva
černé

Ovladač se připojuje pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní a podporuje chytré telefony a tablety s operačním systémem Android 3.0

Lepší zážitek z hraní - Ovládání pomocí Gamepadu Score-A mnohonásobně zvýší zážitek z hraní. Nejenže šetříte dotykový displej, ale máte zpětnou odezvu a ovladač se navíc příjemně drží v rukou. Připojte tablet nebo smartphone k televizi a můžete začít hrát na velké televizi z pohodlí vašeho křesla.

Vlastnosti: :

Bluetooth 3.0 Bezdrátová technologie pro Android smartphony a tablety, Android TV boxy, navíc je kompatibilní s PC a MAC (přes bluetooth).

Perfektní ergonomie rukojeti s protiskluzovou úpravou bude vyhovovat celé rodině. 3x AAA baterie jsou součástí balení ( Výdrž až 50 hodin)

Váha: 240g

Gamepad má přednastaveno 3x mapování s předvolbami pro nejlepší kompatibilitu:

• Preset 1: Android smartphone a tablety
  • Předvolba 2: PC / MAC (vyžaduje bluetooth)
  • Preset 3: Android TV Boxes

Ovládací prvky:

Je vybaven osmisměrným D-Padem 12 tlačítek (včetně 4 bočních) 2x joystick pro dosažení nejvyšší přesnosti při akčních hrách.

Navigační tlačítka: Select / Start / Home / Back a 1 tlačítko pro párování.

Kompatibilní s Windows 8 a 10, pracuje pod HID na Windows 10 bez speciálních ovladačů

Seznam kompatibilních her (prosinec 2014):

Seznam kompatibilních her

• , zakoupeno v Electro World

• Kvalita za dobrou cenu
  • , zakoupeno v Mironet.cz

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Některé hry prý s gamepadem nejdou ovládat,nejsou kompatibilní.
    • Některá tlačítka prý v určitých hrách občas reagují jinak,než v hrách jiných.

Gamepad prý sice má drobné mouchy,nicméně pozitiva jednozněčně převažují.