Thrustmaster T-Wireless 3 in 1 Rumble Force 4060058

• Dobře se s ním hraje
    • Super cena za takový dobrý gamepad
    • malá velikost
    • manuál nebyl v češtině

Kdo nechce utrácet moc peněz, tak tohle je ideální volba.

• Na menší ruce akorát padne
    • Bezdrátový přenos
    • Jednoduchá instalace přes instalační cd, které je dodáváno s produktem
    • Možnost připojení na více zařízení....pc, ps2 a ps3
    • Akorát co mi vadí je to, že se nedá ovladač nabíjet přes usb jako když se nabíjí telefon

Tento bezdrátový joistick jsme vybrala hlavně z důvodu výborné ceny a velikosti. Za mě musím dát velké plus.

• , zakoupeno v EURONICS

• Dobře se drží (dík pogumované rukojeti)
    • Dobrá kvalita za skvělou cenu
    • Kompaktní (12,5 cm x 10 cm)
    • Všechna potřebná tlačítka: 13 + 2 joysticky a 1 klasický kříž
    • Po patnácti minutách nepoužívání je nutné ovladač vypnout/zapnout pro opětovné připojení - velké zklamání, chtěl jsem jej používat pro HTPC.
    • Nevím, jestli je to běžné, ale u každé hry musím přenastavovat rozložení tlačítek. (Tlačítko 1 typicky není Tlačítko 1.)
    • Tlačítko pro přemapování je sice zdánlivě šikovná věc, ale spíš se stane, že jej člověk stiskne omylem místo tlačítka Domů.
    • Tlačítko Připojení (Connect) jsem nepochopil - po stisknutí musím zajít odpojit/připojit USB, jinak se "nechytám".

Na obrázcích vskutku působí větší (mohutnější) než ve skutečnosti je. Na amazonu jsem četl negativní recenzi, kvůli velikosti, já mám však poměrně velké ruce a přesto jsem schopen mít rozložené prsty na všech tlačítkách (pozn.: hraji na kytaru). Je dost, možné, že pro hráče zvyklé na běžný (větší) gamepad bude tenhle nesnesitelně malý. Já jsem spokojen - za přijatelnou cenu mám více než jsem očekával.

Platforma
PlayStation 3
Počet tlačítek
Propojení
bezdrátové
Typ baterie
AAA
Vibrace

Thrustmaster gamepad T-Wireless Black je ideálním společníkem pro hráče, kteří rádi střídají hru na PlayStation®3 a PC a to díky své duální kompatibilitě.
Navíc pro svůj provoz potřebuje pouze 3x AAA baterie (nejsou součástí balení), jejichž životnost je cca. 50 hodin, takže kabelové omezení už vás trápit nebude.
Rukojeť a 2 analogové 360° sticky z originální gumy mají protiskluzový pryžový texturovaný povrch pro optimální manipulaci a pohodlí.
Gamepad je plně programovatelný - tzn. Všechna tlačítka mohou být díky funkci 'Mapping' prohozena. Tlačítko 'Home' umožňuje přístup do menu PlayStation®3.
Bezdrátový gamepad 2,4 GHz - Používá pouze 3 AAA baterie
Optimalizovaná životnost baterie - Více než 50 hodin životnosti baterie
Rukojeti a 360° sticky z gumy - Dvě rukojeti s protiskluzovým, pryžovým, texturovaným povrchem pro optimální manipulaci a pohodlí
Plně programovatelný - Všechna tlačítka mohou být vyměněna díky exkluzivní funkci 'Mapping'
Tlačítko 'Home' - Umožňuje přístup do menu PlayStation®3
Funkce Multi-player - Automatická synchronizace gamepadu s jeho vysílačem
Kompatibilita - Kompatibilní s PlayStation®3 a PC (Windows XP, Vista, 7 a 8)

• , zakoupeno v Comfor.cz

• Dobře se s ním hraje
    • Super cena za takový dobrý gamepad
    • malá velikost
    • manuál nebyl v češtině

Kdo nechce utrácet moc peněz, tak tohle je ideální volba.

• Na menší ruce akorát padne
    • Bezdrátový přenos
    • Jednoduchá instalace přes instalační cd, které je dodáváno s produktem
    • Možnost připojení na více zařízení....pc, ps2 a ps3

• , zakoupeno v EURONICS

• Dobře se drží (dík pogumované rukojeti)
    • Dobrá kvalita za skvělou cenu
    • Kompaktní (12,5 cm x 10 cm)
    • Všechna potřebná tlačítka: 13 + 2 joysticky a 1 klasický kříž

• , zakoupeno v OKAY.cz

• funguje, jak má
    • jednoduché nastavení
    • ačkoli nebyly Win 8 uváděny v podporovaných operačních systémech, bezproblémově na nich funguje
    • cena (za bezdrátový gamepad slušná)
    • přijímač by mohl být poněkud menší, ale asi je to úlitba tomu, že je přizpůsoben pro připojení na Playstation

pokud vydrží fungovat i nadále tak, jak má, mohu jen doporučit, ale nemám žádné porovnání, je to můj první gamepad. Vybíral jsem ze seznamu zařízení kompatibilních s FIFA 2012, tím byl výběr dost omezený. Tento byl o 400 korun levnější než Logitech F710. Jiné bezdrátové nebyly k sehnání. Připojení a instalace ovladače byla jednoduchá, hrát se s ním FIFA dá. Jsem spokojen.

• , zakoupeno v LOSAN

• Malý
    • Lehký
    • Příjemný do ruky
    • Docelá velký USB přijímač.

Chtěl jsem bezkabelový gamepad.
    Jsem s ním spokojen.