Nejnovější recenze ze sekce Gamepady

• spolehlivost
  • rozumná cena

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Koneori

Přidáno: 18. června 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Není to zrovna nevýhoda,ale nezapomenout si dokoupit i bluetooth přijímač pro PC na což jsem já zapomněl.

Logitech F310

Logitech F310

Matous Polach Matous Polach

Přidáno: 14. června 2018

• Pohodlně se drží.
  • Hezký vzhled.
  • Špatná kvalita.

Koupil jsem si dva ovladače Logitech F310 a po prvotní spokojenosti přišlo hodně rychlé vychladnutí, jelikož se oba začali ještě před vypršením záruční lhůty kazit. Na každém ovladači odešlo několik tlačítek. Nejen že některá přestala fungovat úplně, některá se naopak aktivovala, i když nebyla mačkána, čili jakékoliv hraní her se stalo nemožným.

Přidáno: 14. června 2018

Zakoupeno v CZC.cz

• Možno používat jako alternativní ovladač pro stejný účet.
  • Možno spárovat s jiným účtem a používat pro přepínání profilu na PS4.
  • Neobsahuje USB kabel pro nabíjení a spárování s PS4.
  • Nejde přes Bluetooth spárovat s jiným zařízením než PS4.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• skvěle funguje
  • jednoduché připojení
  • krásný design sedí k limitované edici God of war

Nevím co by na ovladači mohlo být špatně krom toho že by nefungoval, jde jednoduše připojit, odpojit, vše funguje, tlačítka reagují přesně podle očekávání. Je to první PS které mám tudíž nemůžu hodnotit nějak profesionálněji. Laické očekávání splnil.

Trust GXT 24 Compact

Trust GXT 24 Compact

Přidáno: 11. června 2018

• lehký
  • sensitivita páček
  • malý
  • pohodlný a pevný úchyt
  • osmisměrný D-pad je nevhodný prohráče s tlustými prsty

Ovladač je lehký a má 12 programovatelných tlačítek. Je velmi malý, takže se hodí i pro hráče s krátkými prsty. Někdy se bohužel stává, že zmáčknete jiné tlačítko než chcete s osmisměrným D-padem, ale to je maličkost.

Microsoft Xbox 360 Wired Controller for Windows

Microsoft Xbox 360 Wired Controller for Windows

Ověřený zákazník KONZOLIŠTĚ.cz Sylva V.

Přidáno: 9. června 2018

Zakoupeno v KONZOLIŠTĚ.cz

konzoli si vybral syn a je velice spokojený, určitě by ji doporučil ostatním

Razer Raiju

Hama 48986 CreeDroid Mobile pro Android/iOS

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Expert.cz

• lehký,pěkný, dobře zpracovaný

jednoduché spárovaní, dlouhá vydrž baterie...

Ověřený zákazník Originalky.cz Zlamalp

Zakoupeno v Originalky.cz

• Dobrý výrobek

Ověřený zákazník CZC.cz romicx

Zakoupeno v CZC.cz

• zapojíš a na většině her jede.
  • drát rychlá reakce
  • drát můžeš si o něj rozbít hubu

Thrustmaster GP XID

Thrustmaster GP XID

Neep Neep

Přidáno: 29. května 2018

• přiměřená kvalita
  • opletený kabel
  • některá tlačítka vypadají chatrně a nemají moc jistý chod

používám tento ovladač už několik měsíců, chtěl jsem rozložení tlačítek jak má xboxové rozložení tlačítek, a zároven jsem nepotřeboval bezdrátové ovládání, které je mi k pc k ničemu. Za jeho cenu jde o slušný produkt, nicméně mi začal po čase používá blbnout levý joystick při dlouhém hraní.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Jiří

jans.jans jans.jans

Přidáno: 25. května 2018

• Výborná ergonomie
  • Výborná kvalita zpracování
  • Dobré sledování Vašich rukou v prostoru (též přes USB 2)
  • Dobrá výdrž baterie (lze použít i nabíjecí akumulátory AA)
  • Značně zlepší zážitek v ovládání VR
  • Haptická citlivost na pozici prstů na tlačítkách na ovladači
  • Guardian - systém hlídání pozice v prostoru
  • Vysoká pořizovací cena
  • Při používání je potřeba více místa (máchání rukama v prostoru)
  • Původní Xbox bezdrátový ovladač bude už jen zabírat místo
  • Občas při otočení je zakryje tělo, takže je nejlépe dokoupit třetí senzor

Pokud jste si již pořídili OCULUS RIFT HD (dále jen ORHD) a chcete opět posunout zážitek pro virtulální realitu (dále jen VR) je pro Vás tato hračka jasnou volbou. OCULUS TOUCH (dále jen OTO) jsou pohybové ovladače pro ovládání VR v prostoru. Když jsem si pořizoval ORHD, zvolil jsem tento pro nedostatek prostoru pro hraní v místnosti (roomscaling hraní). Výsledkem byla menší potřeba prostoru cca. 2x2 metry pro ovládání. Po odstěhování nábytku jsem získal prostor 2,5x3 metry, které by již mohly pro ovládání těmito ovladači stačit. A skutečně některé hry jsou zase o krok dále. Po rozbalení ovladačů je třeba umístit do každého ovladače AA tužkovou baterii. Přiloženy byly baterie Duracell, což je kvalita sama a ještě byly v parádní přiložené krabičce, ovšem já jsem hned zvolil dobíjecí akumulátory AA z Lidlu. Po připojení a přiloženého senzoru do USB jsem opět aktivoval v OCULUS HOME nastavení zařízení tentokráte již z ovládáním OTO. Připojení a instalace již probíhala hladce. Párovnání ovladačů dle návodu byla otázka vteřin. USB 2.0 i přes původní požadavek USB 3.0 (mé zapojení 1xUSB3.0 OCHD+1x HDMI a 2xUSB2.0 OCHT+OTO) dostačuje, takže nezbývalo než správně umístit na stůl. To bylo ovšem složitější, protože nasměrovat správně senzory, aby instalátor souhlasil s umístěním, zabralo asi 10 minut. Není to složité, ale chce to pochopit, že signál se musí překrývat, ale ne zase tak moc. Nastavení hlídání mé pozice v prostoru v systému Guardian byla hračka. Intuitivně jsem ovladačem obešel prostor v mísnosti při dostatečném pokrytí signálem a připravil si místo pro dovádění. Přišel oblíbený sken prostoru sensory a byl připraveno. Následné intro s výukou ovládání, kdy jsem poprvé přivítal mé virtuální ruce ve svetě VR bylo předznamenáním nového úžasného zážitku. Pohyby rukou v realitě prakticky přesně odpovídají pohybu ve VR. I polohy prstů na ovladači jsou částečně přenášeny. Geniální. Gesta jsem se naučil celkem rychle. Již v "prvním kontaktu", který doporučuji si řádně vyzkoušet, jsem byl unešen z nových možností ovládání. Následovalo vyhledání aplikací na Oclus Home a SteamVR a jako vždy těch, co jsou zdarma. The Lab a střílečka v automatu mne zabavila na dlouhé hodiny. Katapult ve skladu je vydařená záležitost. Poté ale přišel Robo Recall. To stojí rozhodně za vyzkoušení. Při postávání před monitory za výlohou jsem to ještě nepochopil, ale jakmile se na mne otočilo těch pár robotů a následně jsem jim upravil odhozenou prázdnou zbraní ciferník, stupňovalo nadšení. Prostor mi sice tu a tam nepostačoval a ono teleportování bylo někdy zmatečné, ale ta hra je prostě nutnost. Jakmile si zvyknete, nemusíte už u počítače jen sedět, ležet nebo stát. Začnete se konečně hýbat pořádně. Pro zdraví je určitě lepší, pokud tedy nemáte nějaký handicap. Co se týká práce v aplikacích ať už malování v prostoru, kdy pochopíte, jak šikovné či nešikovné máte ruce, nebo práce ve Virtual desktopu, kdy může již Vaše myš v klidu pakrovat na stole a Vy si v prostoru hopsáte a pálíte neprosezené kalorie, je to také zábava. Pokud máte HTC Vive či jiné VR zařízení, nepořizujte si toto, protože Vám to samozřejmě fungovat nebude :-) Pohybové ovladače Oculus Touch rozhodně majitelům Oculus Rift HD doporučuji. Je to další úžasný krok vpřed ve světě VR.

Microsoft Xbox 360 Wireless Controller NSF-00002

Microsoft Xbox 360 Wireless Controller NSF-00002

Ověřený zákazník Originalky.cz Ivo

Přidáno: 24. května 2018

Zakoupeno v Originalky.cz

• Spolehlivý značkový ovladač.Jsem spokojený.
  • Nevýhody jsem nenašel.

Naprosto kvalitní a originální produkt, doporučuji ke koupi.

Thrustmaster GP XID Pro

Thrustmaster GP XID Pro

Anonym Anonym

Přidáno: 23. května 2018

• Po 4 měsícíh si dělá gamepad co chce uplně se rozbije kalibrace na analogu obou a nejde to nijak opravit zatím muj 3 gamepad co jsem zkoušel raději si připlatit a koupit ps4

Sony DualShock 3

Sony DualShock 3

Ověřený zákazník Kuma.cz Tochy

Přidáno: 23. května 2018

Zakoupeno v Kuma.cz

• Originál Sony, funguje v pořádku.

Microsoft Xbox One Wireless Controller

Tracer Arrow

Ověřený zákazník PATRO.cz Ross

Zakoupeno v PATRO.cz

• Nekupujte to.

Nejraději bych ji vrátil. Používám ho na PS3 a neustále se nemohu spojit . Joystick vrže nevrací se pomalá reakce.

Esperanza EG108 Gladiator

Esperanza EG108 Gladiator

Ověřený zákazník eiffel optic Andrea

Zakoupeno v eiffel optic

Produkt má dobrou cenu. Máme dobíjecí baterie nemusí se při hře myslet na to když mávne dítě rukou , zda vytrhne kabel. Máme ho krátce. zatím spokojenost.